درباره ما

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. درباره ما
توسعه تفلون

ما معتقدیم کیفیت و نوآوری اتفاقی نیست

شرکت توسعه تفلون (ایتال اورینت) از سال 1370 با واردات محصولات PTFE ،POLYAMIDE POLYURETHANE ،POLYASETAL و PEEK از کشور ایتالیا فعالیت خود را آغاز نموده و از عمده تامین کنندگان این محصول در کشور ایران می باشد. این شرکت از سال 1378 تنها تولید کننده برخی از اقلام پلیمری من جمله تفلون پی تی اف ای (PTFE) در فیلدهای مختلف می باشد و در دهه 80 عضو انجمن تامین کنندگان تجهیزات نفت بوده است.

شركت تولیدی بازرگانی توسعه تفلون نسوز دماوند یكی از متولیان و پیشكسوتان در عرصه طراحی و تولید لوله، میلگرد و واشرهای تفلون پی تی اف ای (PTFE) می باشد، این شركت با استفاده از اصول علمی، تكنیكهای كارآمد و محاسبه شده و با در اختیار داشتن تیم مجرب طراحی و تولید و بهره‌گیری از دانش فنی و حضور كارشناسان می كوشد گامی بلند در جهت اعتلای این امر كه “ایران را ایرانی باید بسازد” بردارد.

محصولات توسعه تفلون با كیفیت مناسب و با استفاده از به روزترین تکنولوژی به مشتریان ارایه می‌گردد، لذا این مجموعه همواره خود را ملزم به ارائه محصولی با كیفیت استاندارد، تنوع مطلوب و قیمت مناسب نموده است، به همین دلیل كیفیت با استقبال شایسته مشتریان روبرو گشته است.

با همت و تلاش شبانه روزی و با بهره گیری از تکنولوژی روز اروپا و آموزش کارشناسان شرکت در ایتالیا، تولید انواع پلیمر را در کشور ایران آغاز نمود. مواد اولیه از کشور ایتالیا وارد شده و محصول نهایی تولید شده این شرکت قابل رقابت با محصولات اروپایی می باشد. لازم به ذکر است با توجه به گستردگی محصولات و نیاز بازار، شرکت برخی از محصولات نهایی را از کشورهای ایتالیا و چین وارد کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. همچنین این شرکت نماینده انحصاری شرکت های Omnia Plastica و Fluorseals ایتالیا می باشد.

تكنولوژی به روز،‌ مواد اولیه مرغوب، نیروی انسانی متخصص و كارآمد، نظارت كیفی مستمر، نظم و دقت و سخت كوشی مدیران و كاركنان، سه کارخانه مجهز به ماشین آلات روز دنیا، انبار، ما را قادر ساخته تا بتوانیم محصولاتی مرغوب و به موقع تحویل مشتریان دهیم. قابل ذکر است که حجم تولید لوله و میلگرد تفلون PTFE سالیانه، 300 تن و واشر به مقدار 50.000 عدد می رسد. این مجموعه تغییرات و الزامات محیطی و اجتماعی و حفظ محیط زیست را همواره مدنظر قرارداده است.

در حال حاضر شرکت توسعه تفلون به عنوان شركتهای مطرح، معتبر و فعال در زمینه طراحی، تولید و واردات اقلام پلیمری اعم از: لوله، ورق و میلگرد تفلون نسوز PTFE، ورق و میلگرد پلی آمید PA6 ،PA6 cast ،PA66، ورق و میلگرد پلی اورتان PUR، ورق و میلگرد پلی استال POM، میلگرد پیک PEEK، ورق پلی اتیلن UHMW1000، پودر میکرون تفلون پی تی اف ای (PTFE) در سطح كشور می باشد.

استراتژی شرکت

ایجاد رابطه برد. برد. برد (مشتری ـ شركت ـ جامعه) در زمینه كلیه فعالیت های شركت از طریق تولید و عرضه محصولات با كیفیت، قیمت مناسب و سازگاری با محیط زیست.

جایگاه ویژه مشتری در شركت (مشتری مداری)

این شركت با دیدگاه نوین بازاریابی الگوی انقلاب سرویس‌دهی به مشتریان (Revolutionary approach to customer service) خدمات متمایزی را به مشتریان خود ارائه نموده و بدون اغراق تاكنون سهم بسزائی در تامین نیازهای آنان داشته است. مجموعه مدیران و كاركنان براساس میثاقهای زیر همواره خود را خدمتگزار هموطنان و مشتریان عزیز می دانند:

مشتری در جایگاه شرکت است.

مشتری هیچ نیازی به ما ندارد بلکه ما به مشتری نیازمندیم.

مشتری با خرید خود به ما لطف می کند و ما به وفای به عهد او سپاسگزاری می کنیم.

مشتری واسطه روزی ما با خداوند است پس او را عزیز می داریم.

تولید کالای با کیفیت امتیاز ما نیست بلکه تعهد ماست.

ویژگی های بارز محصولات شركت توسعه تفلون نسوز دماوند

تولید بر اساس سفارش کیفیت بالا: بهره گیری از تكنولوژی به روز، تهیه مواد اولیه مرغوب و با كیفیت از تولید كنندگان معتبر، نیروی انسانی متخصص و كارآمد، نظارت كیفی مستمر، تولید سیستماتیك كارخانه‌ای، مجموعه توسعه تفلون قادر به تولید محصولاتی با كیفیت عالی و قابل رقابت با محصولات خارجی، جهت عرضه به بازار می باشد.

قیمت مناسب: تولیدی این شرکت به رغم استفاده از مرغوبترین مواد اولیه، قطعات و نظارت كیفی مستمر به لحاظ تولید سیستماتیك و كارخانه‌ای، با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد.

توسعه تفلون در یـک نـگـاه

شرکت توسعه تفلون نسوز دماوند در سال 1370 تاسیس گردید و در سال 1379، با به کارگیری کارشناسان مجرب فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی، تولید، فروش و بازرگانی اقلام پلیمری متمرکز نمود و با اجرای پروژه های معتبر و ارایه راه حل های مفید در بهبود سرعت و خدمت رسانی به مشتریان، توانست در ارزیابی های صورت گرفته، سربلند بوده و افتخار اجرای پروژه های
بزرگ را کسب نماید.

مدیران این شرکت با بیش از ۱۰ سال سابقه مداوم در بخش فنی و مهندسی و همچنین سابقه فروش، از چهره های شناخته شده و تأثیرگذار صنعت تفلون کشور می باشند که تاکنون با شرکتهای مطرح در این زمینه مشغول خدمت گزاری و ارائه خدمات به مشتریان گرامی بوده اند.

تـرکیب نیروی انسانی شـرکت توسعه تفلون نسوز دماوند

بیش از 70% پرسنل این شرکت تحصیلات عالی داشته و از تخصص های مختلف لازم جهت تولید، فروش و بازرگانی برخوردارند.

مهارتهای کارشناسان شرکت

تجربه کار تیمی در پروژه های بزرگ

میانگین تجربه حدود 5 سال برای کلیه پرسنل

تسلط تمامی پرسنل شرکت به مهارتهای هفت گانه

برنامه ریزی و تدوین عملکردها

 • ایجاد نظام مدیریت استراتژیک
 • برنامه ریزی فرآیندهای کسب و کار
 • نیاز سنجی و برنامه ریزی آموزشی
 • عیب یابی و ساختاردهی مجدد فرآیندها (مهندسی مجدد)
 • طراحی، ارزیابی و کنترل سیستم ها
 • امکان سنجی و ارزیابی پروژه ها، تهیه طرح توجیهی، برنامه ریزی و کنترل پروژه ها
 • مدیریت زنجیره تامین
 • سیستم های مدیریت و ارزیابی عملکرد
 • طراحی و اجرای خود ارزیابی سازمانی در سطح کارمندان و مدیران
 • ارزیابی و مدیریت ریسک در پروژه ها
 • ارزیابی و مدیریت دانش سازمانی
 • تحول و بهره وری سازمانی

دانلود نامه های نمایندگی شرکت توسعه تفلون نسوز دماوند از شرکت های ایتالیایی Fluorseals و Omnia Plastica 

فهرست