**جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09912801708 خانم شاه محمدی (مسئول سفارشات قطعات تفلون) تماس حاصل فرمایید.**

ماشین کاری، فرزکاری و تراشکاری قطعات تفلون

تراشکاری قطعات تفلون یکی از سریعترین و اقتصادی ترین روشهای تولید قطعات تفلونی است. قطعات تفلون در صنایع مختلف کاربردهای فراوانی دارد. در بسیاری موارد ماشینکاری صرفا روی چند قطعه انجام می شود و نیاز به تعداد زیاد و تراش قطعه به صورت مداوم نیست؛ در این صورت، ماشینکاری قطعات تفلون از روشهای دیگر تولید، مقرون به صرفه تر و سریع تر خواهد بود.

تراشکاری قطعات حساس تفلون یا قطعات بزرگ حتما باید توسط دستگاه های مجهز و پرسنل خبره انجام شود. همچنین بایستی مواد اولیه با کیفیت و فرآیند تولید مناسبی وجود داشته باشد تا قطعات تولید شده دارای خواص فیزیکی و شیمیایی لازم باشند. به دلیل همین خواص فیزیکی و شیمیایی تفلون است که این پلاستیک مهندسی در صنایعی چون پزشکی، فولاد، گاز، نفت و پتروشیمی، نساجی، غذایی، نیروگاهی، خودرو و هوا-فضا به کار گرفته می شود.

قطعات تفلون دارای مقاومت الکتریکی و شیمیایی بالایی بوده و ظریب اصطحکاک پایینی دارد که باعث عدم سایش آن می شود. همچنین تفلون به دلیل غیرآلوده و آب گریز بودن در صنایع غذایی کاربرد دارد. تحمل حرارت غیر مستقیم تا 250 درجه و سرما تا منفی 40 درجه از دیگر خواص این پلاستیک مهندسی است.

تراشکاری قطعات تفلون نیازمند تامین قطعات تفلون با کیفیت مواد اولیه و فرایند تولید مناسب می باشد. پس از تهیه قطعات تفلون، بایستی دستگاه های ماشینکاری مدرن و نیروی متخصص جهت انجام کار مهندسی و دقیق مهیا باشد.

استفاده از مواد اولیه مناسب، ماشین آلات و نیروی فنی خبره، باعث کاهش هزینه تولید قطعات تفلون می شود.  قیمت مناسب و کیفیت مطلوب دو عامل کلیدی در تولید قطعات تفلون و هر کالایی محسوب می شود.

در تراشکاری برخی قطعات تفلون، میزان پرت زیاد است و این امر باعث افزایش قیمت می شود. با استفاده از ابزار مناسب و انتخاب روش مناسب، می توان میزان پرتی را به حداقل رساند و از افزایش قیمت جلوگیری کرد؛ قطعاتی چون واشر تفلونی، پیچ و مهره و گوی تفلونی از این دسته اقلام به حساب می آیند.

تراشکاری قطعه توسعه تفلون

چرا برای تراشکاری قطعات تفلون، شرکت توسعه تفلون نسوز دماوند را انتخاب کنیم؟

شرکت توسعه تفلون نسوز دماوند، بزرگترین و اولین تولیدکننده انواع لوله و میله و قطعات تفلون در ایران است که با تجربه بیش از 25 سال، تکنولوژی مربوطه، متخصصان، کارشناسان، تامین کنندگان و ماشین آلات مربوط به انواع پلاستیک های مهندسی را از کشورهای آلمان، ایتالیا، کره، روسیه و چین جمع آوری کرده و در زمینه پلیمرهای خاص، یکی از تخصصی ترین مراکز تولید و تامین پلاستیک های مهندسی در کشور محسوب می شود.

ساخت قطعات بزرگ و انواع و لوله و میله در کارخانه توسعه تفلون نسوز دماوند باعث شده تا کیفیت قطعات و سرعت و هزینه انجام کار، به نحو شایسته ای مدیریت شود و رضایت مندی مشتریان را به همراه داشته است.

در شرکت توسعه تفلون، سعی کرده ایم سرمایه گذاری لازم جهت تامین زیرساخت های مورد نیاز را به موقع انجام دهیم. به همین دلیل، بخش ماشینکاری قطعات تفلون توانایی تولید و تحویل به موقع قطعات به صورت سری تراشی در حجم بالا و همچنین سفارشهای کوچک و انواع سفارشهای خاص را دارا است.

انواع قطعاتی که قابلیت تولید به صورت سری تراشی را دارند در کارخانه توسعه تفلون نسوز دماوند تولید می شوند. تنوع و تعدد دستگاه ها، استخدام و آموزش نیروهای کارشناس و اپراتورهای متخصص و راه اندازی کارخانه ای جدید، نمونه ای از زیرساخت های تامین شده مورد نیاز می باشد.

قطعات تفلون که در این شرکت ماشینکاری و تولید می شوند شامل انواع واشر تفلونی است که در انواع شیرهای گازی و آبی مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار تولید انواع واشرهای تفلونی، برخی قطعات تفلونی دیگری نیز به صورت سری تراشی به صورت سفارشی تولید می شود مانند: رینگ های کمپرسور، برخی پیچ و مهره ها و گوی ها با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه تفلون، تراشکاری و فرزکاری شده و با تلورانس مورد قبول مشتری، تحویل داده می شود.

فرآیند اخذ سفارش و تراشکاری قطعات تفلون

چنانچه نیاز به تراشکاری قطعه تفلون دارید مراحل زیر جهت شروع به کار و انجام سفارش موردنیاز است: در ابتدا، نمونه قطعه مورد نیاز برای کارشناسان شرکت توسعه تفلون ارسال می شود تا نقشه آن تهیه شود. چنانچه نقشه قطعه و ابعاد مشخص باشد نیازی به این مرحله نخواهد بود و فقط نقشه و ابعاد ارسال می شود. بر اساس نقشه و نوع مواد (تفلون خالص یا مخلوط با کربن و گلاس و …) و تعداد سفارش، هزینه و زمان برای مشتری ارسال می گردد.

در صورت نیاز یک یا چند نمونه قطعه تفلون به صورت نمونه ماشینکاری شده و جهت بررسی و تایید برای مشتری ارسال می گردد.

مشتری می تواند، قطعات تفلون نمونه را به کار گیری کرده و آزمایش های لازم را در مورد اندازه و کیفیت انجام دهد. در این مرحله تلورانس مورد قبول طرفین تعیین می شود و در صورت تایید مشتری نسبت به قیمت، زمان تحویل، کیفیت و تلورانس و … ، تولید آغاز می شود.

چنانچه تعداد قطعات سفارش زیاد باشد، قطعات تفلون تراشکاری شده به صورت هفتگی یا ماهانه برای مشتری ارسال می شود.

با توجه به خاصیت انعطاف پذیری قطعات تفلون، در برابر تغییرات دمایی، بایستی دقت لازم نسبت به تلورانس به عمل آید تا در صورت شک حرارتی (چه منفی و چه مثبت)، قطعات تفلون ماشینکاری شده همچنان قابل استفاده بوده و بتواند آب بندی لازم را داشته باشد و زیاد تنگ و یا باز نشود.

**جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09912801708 خانم شاه محمدی (مسئول سفارشات قطعات تفلون) تماس حاصل فرمایید.**

تراشکاری قطعه

, , , , , , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست